הנוחות שלך היא האושר שלנו

DOUREST הינה חברה מובילה בעולם בתחום הכיסאות המשרדיים האורטופדים והארגונומיים, המייצרת את כל מגוון הכיסאות בדרום קוריאה באיכויות הגבוהות ביותר.

כיסאות DUOREST מכילים טכנולוגיה ייחודית ופטנט עולמי הכולל מערכת גב בעלת שני גבים המופעלת על ידי מנגנון smart dial system. סדרת הכסאות מבוססת על שיטת הישיבה הדינמית , המאפשרת תנועה של הגוף בזמן הישיבה ועל ידי כך משחררת שרירים תפוסים, לחץ על החוליות ומשפרת את זרימת הדם.

מגוון כיסאות DUOREST כוללים את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום הישיבה כולל תמיכה אורטופדית וארגונומית ברמות הגבוהות ביותר. הכיסאות כוללים מפרט טכני עשיר וייחודי שמעניק למשתמש בו ,תמיכה מושלמת בהתאמה אישית לכל חלק בגוף. חווית ישיבה שטרם נראתה בישראל- חברת DUOREST מציעה מגוון עשיר של כיסאות למשתמשים השונים. אנו בחברת פיזיו דאגנו להביא עבורכם את הדגמים המובילים ביותר , כיסאות מחשב, כיסאות משרדיים, כיסאות מנהלים וכיסאות לילדים, בתחום הארגונומיה כולל כיסאות מחשב כיסאות משרדיים ופריטים ארגונומיים נוספים. כיסאות Duoback כוללים פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים ביותר שמעניקים למשתמשים נוחות מושלמת תמיכה אופטימלית ומגוון אפשרויות להתאמת הכיסא לנוחות המשתמש.

פילוסופיית הניהול של החברה הינה "הנוחות שלך היא האושר שלנו" פילוסופיה זו בא לידי ביוטי בפיתוח וייצור של כל מגוון הכיסאות הארגונומיים מתוצרת Duoback korea.

הזהות הייחודית של חברת DUOREST הינה במגוון כיסאות בעלי משענת כפולה ואקטיבית המעניקים תמיכה מושלמת לגב ומונעים לחץ על עמוד השידרה. כל כיסאות Duorest מעניקים חווית ישיבה הכוללת נוחות ברמות הגבוהות ביותר תוך דגש על התאמה אישית כולל התאמת גובה, עומק, עוצמת הנדנוד בהתאמה לממדי הגוף של המשתמש, מאפשרת למשתמש להתאים את הכיסא בצורה מושלמת לממדי הגוף שלו עם דגש על ישיבה אקטיבית, שחרור שרירים, לחץ על החוליות והמרצת מחזור הדם.

צריך עזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

מסכים לקבל מידע והצעות שיווקיות מ fizzio בדוא"ל