כסאות DUOREST

מה אומרים בעולם על כיסאות דואורסט ? - לחץ כאן

כסא משרדי מעוצב

אפשר לומר שהכיסא המשרדי הוא המוצר הכי משמעותי מבחינת ההצלחה והתפוקה של המשרד. זה נשמע אולי יומרני אך אם נתעמק מעט בחשיבות הכיסא נבין עד כמה זה אכן ממש כך.

כסא משרדי מעוצב מיועד לעובדי המשרד וממנו מתבצעת למעשה כל העבודה במשרד. כיסא שהוא לא נוח הוא כיסא שיגרום לכאבי גב, ייצור כאבים באזור העורף והצוואר והתוצאה תהיה עובד שמחפש לצאת להפסקות מידי פעם כדי למתוח את האיברים וכדי להתרענן. זה אומר במילים אחרות- עבודה שלא יכולה להתנהל באופן רציף.

מעבר לכך, כיסא שהוא לא נוח פוגע בריכוז וביכולת למקסם את תהליכי העבודה. כאשר העובד נע וזע כל העת בחוסר נוחות בגלל שהוא לא מוצא לעצמו את התנוחה הרצויה, הוא לא באמת מצליח לבצע את העבודה המוטלת עליו.

איך בוחרים כיסא משרדי ?

הבחירה בכיסא המשרדי היא לא בחירה של מה בכך. אי אפשר סתם כך לגשת לחנות ולבקש כיסא משרדי קלאסי. אם תבחרו את הכיסא המשרדי באופן כזה, גם אם תשלמו עליו הרבה כסף, הכיסא לא באמת ייתן לכם את המענה. במיוחד אם רכשתם את הכיסא עבור עובד אחר. כי ישנה חשיבות רבה מאוד להתאמה מלאה של הכיסא עבור האדם שאמור לאייש את הכיסא ולעבוד עליו.

כיסא שהוא לא מתאים למבנה הגוף של העובד כמו גם לתנוחה האישית שלו, הוא כיסא שלא רק שהוא לא יתרום כלל לייעול תהליכי העבודה אלא שהוא גם עשוי להזיק להם.

על כן, לפני שאתם מחליטים באיזה כסא משרדי מעוצב שהוא כסא עבודה לבחור, עליכם לבצע את ההתאמה של הכיסא עבור כל עובד באופן אישי. הטוב ביותר הוא לבוא עם העובדים שיבדקו את הכיסאות, יתאימו לעצמם את הכיסא ויוודאו כי אכן מדובר בכיסא שיעניק להם את המענה האיכותי והמושלם.

כך תבחרו את הכיסא המשרדי

יש כיסאות משרד או כסא משרד מעוצב בטווח רחב של מחירים ואם לא תדעו מה באמת מרכיב את הכיסאות הללו יקשה עליכם להגיע לבחירה הנכונה בכיסא המתאים לכם.

על כן, חשוב לתת את הדעת לפרמטרים העיקריים המרכיבים את הכיסאות המשרדיים על מנת שיהיה לכם ברור וקל לבחור את הכיסא שלכם באופן המושלם.

בוחרים כיסא משרדי נוח

בראש ובראשונה אמור הכיסא המשרדי להיות נוח. אם הוא לא יהיה נוח הרי שלא עשינו שום דבר. אין כל יתרון בכיסא אורתופדי משוכלל, אם הוא לא נוח עבור העובד הרי שאין בכיסא הזה כל תועלת.

קונים כיסא משרדי מתכוונן

רוב רובם של הכיסאות המשרדיים של היום הם כיסאות מתכווננים. אפשר לכוונן בהם את הגובה של המושב, ניתן לשנות את המשענת של הכיסא, הידיות אף הן ניתנות לכוונון ובכלל הכיסא כזו יכול לעבור שינויים מידיים בכל רגע נתון. מדובר בפונקציה שהיא נחוצה ויעילה מאוד והודות לה הכיסא יכול לקבל את ההתאמה המושלמת לצרכיו של העובד. מעבר לכך, כל האפשרויות הללו הופכות את הכיסא לפחות מקובע ועל כן הוא גם ימנע את הישיבה המקובעת משך שעות העבודה הארוכות. זה גם מסייע לזרימת הדם ולשמירה טובה יותר על הגוף.

קונים כיסא משרדי עם ריפוד איכותי

חשוב לתת את הדעת על הריפוד של הכיסא. הריפוד חייב להיות נושם ולא גורם להזעה. כיום רוב הכיסאות עשויים מבדי ריפוד שאכן מאווררים ומונעים הזעה בעת השימוש בהם. ברור שזהו נתון חשוב מאוד שאין לוותר עליו.

קונים כיסא משרדי עם גלגלים

רוב הכיסאות המשרדיים הם עם גלגלים. זהו פרט נחוץ עבור העובדים שמנהלים את העבודה המשרדית משך שעות ארוכות בכל יום והם צריכים לגשת מידי פעם להוציא מסמכים מהמגירות, להדפיס מסמכים או לסרוק דפים. האפשרות של מעבר ממקום למקום יחד עם הכיסא מקלה מאוד על העבודה ומייעלת את התהליכים בפועל.

מה זה כסא משרדי מעוצב ?

מלבד כל הפרמטרים שמנינו לעיל שהם פונקציונאליים עבור הכיסא, יש גם את הפרמטרים החיצוניים שהם עושים את היופי של הכיסא.

הכיסא המשרדי הוא אחרי הכול מוצר שאמור להשתלב עם הרהיטים שיש במשרד ועם כל העיצוב הכללי שלו. ההיצע הקיים היום בתחום הזה שלך כיסאות המשרד הוא עצום וכל אחד יכול למצוא כיסא משרדי מעוצב שייתן את המענה גם מבחינת ההתאמה לעיצוב ולמראה של המשרד כולו.

צריך עזרה? תשאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם האפשרי!

מסכים לקבל מידע והצעות שיווקיות מ fizzio בדוא"ל